V Hair studiu 5TH AVENUE,
kde profesionální kadeřníci pracují
výhradně se značkou REDKEN Vám nabídnou:

 

#MYDENTITY #MYHERO

Intenzivní posilující systém.

 

CO JE #MYHERO

#MyHero 4-krokový intenzivní obnovující systém vyzpravuje a omlazuje vlasy zevnitř ven. Posílený technologií X-Tech, kombinace 10 aminokyselin a keratinu, která se snadno absorbuje do vlasu a obnovuje jeho vnitřní strukturu, zatímco uhlazuje a zaceluje kutikulu. Vlasům jsou doplněny ztracené aminokyseliny, které jsou základem pro silné, zdravé vlasy, a zároveň je jim navrácena plnost a zdravý vzhled. Tento systém je ideální pro barvené nebo zatěžované pannenské vlasy, které potřebují extra péči, sílu a  hloubkovou výživu.

• Technologie X-Tech, 10 aminokyselin a keratin.

• Proniká do vlasu, vyzpravuje a obnovuje vnitřní strukturu vlasu.

• Vlasy jsou omlazené – plné, silné a zdravé.

• Ideální pro chemicky ošetřené a/nebo zatěžované pannenské vlasy.

 

CO JE UVNITŘ …

ALOE: Zklidňuje a hydratuje vlasy.

HYDROLIZOVANÝ KOLAGEN: Snadno se vstřebá do vlasů a zvyšuje jejich elasticitu pro ještě odolnější, nelámavé vlasy.

AMINOKYSELINY: Základní stavební bloky proteinových řetězců, které se přirozeně nacházejí ve vlasech. Pronikají do vlasu, hydratují a pečují o vlas, dodávájí lesk a plnost.

HYDROLIZOVANÝ KERATIN: Protein (bílkovina), která se běžně vyskytuje ve vlasech. Posiluje přirozenou ochranou vrstvu vlasu a obnovuje sílu a objem, zatímco ho chrání před poškozením.

CYSTEIN: Aminokyselina, přirozeně se vyskytuje ve vlasech. Předchází a opravuje poškozenou kutikulu.

HYDROLIZOVANÝ ROSTLINNÝ PROTEIN: Poskytuje hloubkovou hydrataci, snižuje křehkost vlasů a předchází roztřepeným konečkům.

ARGININ: Aminokyselina přirozeně se vyskytující v lidském těle. Zpevňuje & posiluje vlas. Podporuje hydrataci & zlepšuje kondici vlasů tím, že zvyšuje jejich odolnost před poškozením & křehnutím.

EXTRAKT Z MOŘSKÉ ŘASY (Laminar  Saccharina – čepelatka cukrová): Má zklidňující efekt při podráždění.

 

 

 

OPUS MAGNUM - URBAN ALCHEMY

Čištění vlasů od nánosů chloru, minerálů, vrstveného stylingu a vodního kamene.

 

Hloubkově čistící receptura OPUS MAGNUM signature cleanse je výjimečná v tom, že její primární schopností je, že: rychle a důkladně čistí vlasy. Signature cleanse je hloubkově čistící přípravek s vitamínem C. Účinně odstraňuje z vlasů silikony a všechny ostatní zbytky produktů vlasové kosmetiky. Opus Magnum efektivně odstraňuje také nánosy minerálů a chloru na vlasovém vlákně, které vzniká mytím vlasů tvrdou nebo měkkou vodou, či koupáním v bazénu. Dále vlasy čiští od mědi a železa. Významně pomáhá upravit i ty nejpoškozeněnjší vlasy.

Nejlepší první krok před kolorací všeho druhu.

Služba se provádí pouze na salonu.

 

Redken COLOR GELS LACQUERS

Permanentní tekutá barva s vysokou saturací.

 

Redken COLOR GELS je sytá permanentní barva s nízkým obsahem amoniaku. 

 

Permanentní tekutá barva s vysokou saturací v novém moderním pojetí. Dosáhne bohatě saturavaných výsledků s bohatým leskem. 

 

 

REDKEN ph - BONDER

PH-BONDER OCHRANNÁ SLUŽBA V SALONECH REDKEN ČERPAJÍCÍ SÍLU Z POZNATKŮ O PH. Ochrana vždy na prvním místě! Nedělejte kompromisy a chraňte své vlasy během chemického procesu v salonu. Suché a poškozené vlasy po barvě nebo melíru jsou minulostí. Redken kadeřníci dostali nový nástroj vyrovnávající přirozené pH vlasu. Tato nová technologie opravující vnitřní strukturu vlasu nám umožňuje barvit a melírovat ještě šetrněji a vlasy uzdravovat.

 

ph - BONDER je  revoluční řešení založené na obnově přirozeného pH ve vlasu, které chrání vlasy během chemických procesů, jako jsou barvení, zesvětlování nebo preparace a díky tomu se udržuje vysoká kvalita vlasu. Služba je podpořená také následnou domácí péčí, které prodlužuje ochranu vlasů.

 

Účinky služby:

1. Obnovená rovnováha vlasového pH v průběhu a po skončení chemického procesu.

2. Omezení zcitlivění a lámání vlasů, protože vlasy jsou pevnější.

3. Viditelný lesk.

4. Hladkost na dotek alepší pružnost.

 

CO SE DĚJE BĚHEM SLUŽBY pH-BONDER?

VYSTUPTE ZE ZÓNY POŠKOZENÍ VAZEB

 

Kadeřník může službu pH-Bonder spojit s vaší běžnou návštěvou barvení v salonu a chránit tak vaše vlasy již během samotného procesu změny barvy. Využívá dvou profesionálních produktů, které udržují rovnováhu vlasového pH v průběhu a po skončení barvení či zesvětlování a tím podporují celistvost vlasových vazeb, které chrání a obnovují zevnitř.

 

V průběhu služby si vlasy udrží zdravou pevnost, pružnost a lesk, redukuje se jejich poškození. Po skončení služeb v salonu se vlasy rychleji zotaví a budou na dotek hebké díky dokonalé rovnováze svého pH.

PRODLOUŽENÍ EFEKTU S DOMÁCÍ PÉČÍ

 

Ochranná péče Post-Service Perfector pomáhá zachovat přirozené pH vlasů a prodlužuje efekt služby. Doporučuje se používat jednou týdně (před mytím šamponem) společně se stávající Redken vlasovou péčí.

 

 

MALIBU C

MALIBU C je řešení pro každý typ vlasů a pokožky hlavy. Ty přicházejí do pravidelného s vodou obsahující minerály které, zůstávají na vlasech a pak trpí nedostatkem lesku a nežádoucím odstínem barvy. Zjistěte více o tom, jak vyčistit své vlasy a dodat jim lesk a zářivost.

Malibu C nabízí řady k ošetření jakýchkoli vlasů a potřebuje je každý, kdo si myje vlasy vodou. Většina lidí totiž netuší, co se skrývá ve vodě, a že voda může být původcem různých problémů nejen s vlasy, ale i s vlasovou pokožkou.

Sprchování a mytí vlasů ve tvrdé vodě, která obsahuje určité minerály a chemické přísady, může zapříčinit na vlasech nežádoucí reakce a také nepříjemné stavy pokožky. Voda může mít za následek i například:

 

Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé.

PROSPĚŠNOST VITAMÍNU E A VITAMÍNU C

 

MALIBU C MakeOver - SALONNÍ OŠETŘENÍ

Jedinečné ošetření efektivně odstraňuje nánosy minerálů a chloru na vlasovém vlákně, které vzniká mytím vlasů tvrdou nebo měkkou vodou, či koupáním v bazénu.

krok 1: CRYSTAL GEL NORMALIZER

 

krok 2: MIRACLE REPAIR

 

MALIBU C Crystal Gel

Jednička pro koloristy po celém světě: efektivně odstraňuje nánosy minerálů a chloru na vlasovém vlákně, vzniklé mytím vlasů tvrdou nebo měkkou vodou, nebo koupáním v bazénu.

 

MALIBU C CPR

Koncentrovaný prášek odstraňuje až 3 výšky tónu oxidační barvy, a to bez odstranění přírodní barvy.

 

Hlavní výhody:

 

MALIBU C Color Prepare

Šetrně, ale efektivně odstraňuje z vlasů nánosy minerálů, které způsobují vyblednutí barvy, špatné krytí a absenci lesku.

Hlavní výhody:

Poznámka: MalibuC Color Prepare odstraňuje minerály, které mají v kontaktu s barvou za následek nežádoucí  chemickou reakci. Pro vlasy s velkým nánosem minerálu však doporučujeme provést službu Crystal Gel.

 

MALIBU C BLONDES

Z nevýrazných blond vlasů, ať už z přírodních nebo barvených, okamžitě vytvoří zářivé blond vlasy s intenzivním leskem.

Hlavní výhody:

Poznámka: Tento produkt není vhodný k ošetřovaní bílých vlasu bez pigmentu. Pro odstranění velkého nánosu minerálů/chloru doporučujeme  Malibu C Crystal gel ošetření v salonu.

 

MALIBU C DDL

Koncentrovaný prášek účinně odstraňuje nežádoucí přímá barviva.

Hlavní výhody:

 

MALIBU C Scalp Therapy

Již po jednom použití zmírňuje suchou a podrážděnou pokožku.

 

Hlavní výhody:

 Poznámka: Pro ošetřovaní problematické pokožky můžete používat Scalp Therapy častěji než jednou týdně. Tento produkt není vhodný k ošetřovaní bílých vlasu bez pigmentu.

 

CHEMISTRY VOLUME SHOT

REDKEN CHEMISTRY VOLUME SHOT obsahuje nejvyšší koncentraci aktivní látky filloxane (patentovaná l‘oréal sloučenina) ze všech produktů REDKEN. Ta aktivně proniká do vlasového vlákna, rozšiřuje jeho průměr a tím dopomáhá zvětšování objemu v průběhu času. Vlasům dodává okamžitou hustotu, texturu a plnost. CHEMISTRY VOLUME SHOT se jako jediný nesmí kombinovat s ostatními shoty, a zároveň se doporučuje aplikovat pomocí štětce.

REDKEN CHEMISTRY ZAČÍNÁ SILNOU „INJEKCÍ“ PRO POVZBUZENÍ VLASOVÉ STRUKTURY. POKRAČUJE PHIX PHASE, JEŽ OBSAHUJE INTERLOCK PROTEIN NETWORK, POMOCÍ KTERÉHO UZAMYKÁ „INJEKCI“ VE VLASE A UZAVÍRÁ KUTIKULU. SLUŽBU JE MOŽNÉ ZAKONČIT HLOUBKOVOU PÉČÍ.

PERSONALIZOVANÁ PÉČE POSKYTOVANÁ V SALONU. INTENZIVNÍ POTŘEBY. POKROČILÁ ŘEŠENÍ.

Chemické služby jako barvení, zesvětlování, preparace nebo uhlazování mohou v některých případech způsobit, že vlasy jsou „chemicky zcitlivělé“. Je to způsobeno snížením obvyklé hladiny proteinů. Jakmile je obsah proteinů ve vlase oslaben, jeho elasticita je omezena a může se třepit nebo lámat. Fénování, každodenní brushing a používání vyhlazovacích žehliček může způsobit, že vlasy jsou „mechanicky zcitlivělé“ kvůli oslabení vlasového vlákna. Může to způsobit roztřepené konečky a drsný nebo vyčerpaný vzhled povrchu vlasu.

 

Redken Chemistry System je luxusní služba, která využívá Redken špičkové technologie k řešení vlasových problémů a obnovení vlasů. S použitím unikátního složení vysoce koncentrovaných ingrediencí přináší Chemistry System „injekci“ intenzivní péče, zatímco zároveň obnovuje přirozené pH vlasu.

 

BABYLIGHTS

Melírovací technika.

Babylights se podobá klasické melírovací službě, na rozdíl od ní však využívá mikro jemný výplet s velmi tenkými sekcemi, díky čemuž při odrůstání barvy nedochází ke vzniku ostré přechodové linie. Vytváří ve vlasech jemný dimenzionální efekt a projasnění… podobný tomu, jak vypadají dětské vlasy po přirozeném zesvětlení od sluníčka. Díky tomu je technika Babylights vhodná pro jakoukoli barvu vlasů a tón pleti, ideálně se hodí pro klientky, které hledají techniku nenáročnou na údržbu.

 

BRONDE

Barvící technika.

Bronde bude barvou pro podzimní a zimní účesy 2015/2016. Víte co to vlastně je? Bronde je melír na pomezí brunet a blond barvy – to ale není vše!
Dost bylo tápání mezi blond a brunet. Novým hitem podzimu a zimy 2016/2016 bude bronde. Je to barva o které by se dalo říct, že je to „ani ryba, ani rak“, ale rozhodně ne v tom negativním smyslu. Dokonce to není ani barevný kompromis, ale skutečně vydařený odstín barvy vlasů. Nebo spíše řada odstínů. Protože bronde, někdy také nesprávně nazývané blondre nebo blondré, uspokojí jak ty z nás, které tíhnou více k blond, tak ty, které přece jenom více preferují hnědé odstíny, čili brunet nebo kaštanové vlasy.
2015/2016 bude patřit těm tmavším. Proč je bronde melír tak populární? V účesu nenajdete žádné tvrdé přechody. Světlejší a tmavší partie účesu vypadají velice přirozeně, opět je lze přirovnat k vlasům vyšisovaným od sluníčka. Účes tak má velice měkké a přirozené rysy bez drsných barevných přechodů.


 

OMBRE

Technika barvení.

Znakem OMBRE  hair jsou velmi tmavé vlasy u kořínků, které postupně světlají až zpravidla k blond barvě konečků vlasů. Nikdy nesmí vypadat obráceně, tedy světlé vlasy u kořínků a tmavé u konečků. Výsledkem by měla být velmi přirozeně odstupňovaná barva vlasů, konečky mají vypadat jako “vyšisované” od slunce.
Klasickou barevnou kombinací tohoto stylu je tmavá (hnědá až černá) a blond barva vlasů. OMBRE hair může ale být i barevnou záležitostí, konečky mohou být např. fialové, červené nebo zrzavé. Zásadní ovšem je to, že zesvětlené jsou opravdu jen konce vlasů.

 

BALAYAGE

Melírovací technika.

Možná jste už slyšeli o technice barvení vlasů BALAYAGE, která vznikla 1970´ ve Francii a je čím dál víc oblíbená nejen u nás, ale i v zahraničí. BALAYAGE  je skvělý způsob jak dát vlasům nový rozměr a přirozeně je rozsvítit. BALAYAGE  je freehand technika nebo také freestyle technika, kdy kadeřník přirozeně postupně zesvětlí požadované prameny v předem určených sekcích. Zesvětlované prameny jsou podkládané folií tak, že zesvětlovací směs působí na volném vzduchu - zesvětlení je k vlasům šetrnější.
Pro koho je BALAYAGE vhodná?

Přírodní nebarvené vlasy.
Přirozeně vypadající vzhled a nenásilné zesvětlení.
Kratší (bob, lob) i delší vlasy.
Vlnité vlasy.

Vlasy extrémně nezatížené chemickým barvením nebo odbarvováním.
Balayage, jinak známý i jako Mechas Californianas. Jednoduše řečeno, je to takové přirozenější Ombré. Přechod je ještě jemnější a přirozenější než u Ombré. Hlavní rozdíl je v tom, že Balayage začíná zesvětlenými pramínky od kořínků, které pomalu směrem dolů houstnou až do kompletně zesvětlených konců. 

<p>CONTOURING</p>

<p>Mel&iacute;rovac&iacute; technika.</p>

Contouring je technika melírovaní vlasů. Tato melírovací technika se inspirovala speciální aplikací make-upu. Pomocí hry světla a stínu rozjasňuje a opticky prodlužuje tvář nebo jinak tvaruje obličej a rozzáří vlasy. Jedná se o modelování tváře díky zvýrazňování nebo ztmavování vybraných pramenů různými odstíny. Melírovací technika contouring je vhodná jak pro přirozené, tak i pro barvené vlasy.

Contouring make-up techniky získaly svou popularitu na internetu nejen díky celebritě Kim Kardashian, která si je zamilovala, ale také díky mnoha postupovým videím  z dílen beauty bloggerek i profesionálních make-up artistů. Vlasovému contouringu propadly celebrity Miranda Kerr, Kate Beckinsale nebo Lilly Aldridge.

 

REDKEN CHROMATICS ULTRA RICH

MONOCHROMATICKÁ BARVA. BEZ AMONIAKU.

Redken CHROMATICS ULTRA RICH je MONOCHROMATICKÁ BARVA. BEZ AMONIAKU.

Barvy CHROMATICS ULTRA RICH zajišťují rovnoměrný sytý monochromatický barevný výsledek od kořínků po konečky. Přinášejí méně multidimenzionální výsledky, tedy menší odchylky v barvě mezi jednotlivými vlasy a mezi kořínky a konečky. Výsledkem je plnější a jednolitější barevný vzhled.

• Sytá, plná barva
• Odstíny se studeným základem
• Zářivý lesk
• Až 100% krytí šedin
• 2 x posílenější vlasy

Barvy CHROMATICS ULTRA RICH mají složení založené na tradičním systému výšek tónů. To nabízí větší nárůst barvy u tmavších výšek tónu, čímž zajišťuje
širší možnosti pro krytí šedin a zároveň zachování odlesku.

STUDENÝ ZÁKLAD. SYTÁ BARVA. 2x SILNĚJŠÍ VLASY. NULOVÝ OBSAH AMONIAKU.

 

OLAPLEX

Olaplex‬ je přípravek originální chemické receptury, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby.

OLAPLEX - novinka, která posunuje hranice barvení dál, aniž by byla ohrožena integrita Vašich vlasů. Jedná se o originální chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Konečně se již při barvení nemusíte obávat poškozených vlasů, můžete přejít třeba na světlejší odstín, protože OLAPLEX vlasy ochrání a jeho účinek je trvalý - nevymývá se. Vaše vlasy na tom po více ošetřeních budou lépe a lépe. OLAPLEX je možné aplikovat i samostatně bez barvení, jako ozdravnou kúru pro Vaše vlasy.
CESTA KE SKUTEČNĚ ZDRAVÝM VLASŮM...

Přejděte na světlejší odstín. Posuňte hranice dál, aniž by byla ohrožena integrita vlasů. Od kadeřnického křesla až po profesionální focení, kadeřníci se již při barvení nemusí obávat poškozených vlasů.

Olaplex můžete použít jako systém pro dokonalé barvení nebo jako samostatné ošetření. Volba je na Vás. Pro zdravé vlasy použijte přípravek Olaplex Bond Multiplier č.1 přidáním do zesvětlovače nebo barvy a dokončete aplikací Bond Perfector č.2 po opláchnutí barvy z vlasů, čímž výrazně snížíte poškození při každém barvení.

Optimalizujte Olaplex tím, že jej nabídnete jako novinku v nabízených produktech. Pro perfektní výsledky ze systému Olaplex nabídněte svému klientovi použití profesionální domácí péče Hair Perfector č.3 Take Home. Tato péče by se měla používat 1x týdně pro další posílení vlasů a ochranu budoucím chemickými ošetřeními. Domácí péče Hair Perfector No.3 Take Home má další úžasné výhody hlášené stovkami klientů.

 

A CO JE TEDY TEN OLAPLEX?

Jedná se o ORIGINÁLNÍ chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Takový přípravek může být jen jeden!

 

BLOW BAR

Když potřebujete rychlou foukanou. RYCHLÁ FOUKNÁ,KTERÁ VYDRŽÍ!

 

První salon BLOW DRY BAR v Praze!
Již za 30 minut máte účes hotový-rychlou foukanou,která vydrží.
,,be ready for the day´´
,,be ready for the party´´


Vyberete si z menu účesů, který se Vám líbí, umyjeme, zkrátíme čas foukané s produktem BLOW DRY EXPRESS PRIMER, vyfoukáme, nastylujeme, prodloužíme efekt se suchým šamponem BLOW DRY TWO DAY EXTENDER, odcházíte.

Žádné stříhání, žádné barvy.
Za 30 minut je Váš účes hotový.
Bez čekání.


,,BUĎTE ŠIK PRO SVŮJ DEN I NOC''

 

REDKEN BLONDE IDOL

VYSOCE ZESVĚTLUJÍCÍ PEČUJÍCÍ KRÉM.

REDKEN BLONDE IDOL, VYSOCE ZESVĚTLUJÍCÍ PEČUJÍCÍ KRÉM.

 


- zesvětlení o 5 výšek

- chladné odstíny

- odpadá nutnost tónovat

- odpadá nutnost potlačování podtónů

- kationové polymery vyživují a uhlazují vlasové vlákno

 

TECHNIKY:

globální aplikace, melíry, balejáž, ombre, blur....

 

REDKEN FLASH LIFT

Zesvětlování a melírování vlasů.

Redken FLASH LIFT, první zesvětlující prášek značky REDKEN pro dosažení dech beroucího zesvětlení až o 8 tónů. FLASH LIFT byl navržen speciálně pro dosažení těch nejodvážnějších nejsvětlejších blond odstínů. Mnohostranný zesvětlovač s maximálním účinkem (balejáž, melíry i celoplošné aplikace).

 

Redken FLASH LIFT je určený kadeřníkům a zákazníkům, kteří si přejí dosáhnout co možná nejrychlejšího a nejintenzivnějšího zesvětlení – až o 8 tónů! Bezprašný zesvětlující prášek.

Vysoce přilnavá textura s obsahem pečujícího provitamínu B5.

Krémová konzistence zajistí přesné nanášení a rovnoměrné zesvětlení vlasů. ZESVĚTLENÍ AŽ O 8 TÓNŮ.

O 20% RYCHLEJŠÍ POČÁTEČNÍ ZESVĚTLENÍ.

PEČUJÍCÍ PROVITAMÍN B5. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REDKEN Blonde Glam Pure Lightening Cream

Zesvětlování a melírování vlasů.

Zesvětlující systém Blonde Glam Pure Lightening Cream má krémové složení, které zhebčuje a zesvětluje vlasy do nejsvětlejších odstínů blond. Je dostupný ve dvou složeních, které umožňují dosáhnout zářivé blond všem typům vlasů.


Nový Blonde Glam Pure Lightening Cream zajišťuje: rychlejší zesvětlení, vyšší zesvětlení, lepší péči.

Dvě dostupná složení:

Blonde Glam Pure Lightening Cream je dostupný ve dvou formách, aby vyhověl všem potřebám služby zesvětlení.

- pro tmavší základ a více odolné typy vlasů

- bez amoniaku: pro světlejší základ a méně odolné typy vlasů

 

Většina zesvětlujících prášků často snižují přirozenou míru lipidů ve vlasech, díky čemuž jsou vlasy lámavé a bez lesku. Exkluzivní technologie Lumisilk pomáhá zachovat ve vlasech přirozenou míru lipidů a tím zajišťuje vlasům hedvábnou jemnost a vysoký lesk i po zesvětlení. Lumisilk technologie obsahuje Cera-lipidy, které posilují kutikulu a zhebčují vlas a Cire-Gloss, který zajišťuje zářivý lesk.

Cera-Lipidy = posílení kutikuly a hedvábná péče

Lesklý vosk = zářivý lesk 

 

REDKEN COLOR CHROMATICS

Čtyřdimenzionální permanentní barva. Bez amoniaku.

CHROMATICS - barvy bez amoniaku.


Nechte své vlasy přenést do budoucnosti a vyzkoušejte technologii příští generace. Barevné výsledky bez kompromisů. Permanentní barvy bez amoniaku CHROMATICS.


- 2x silnější vlasy než kdy předtím
- bez amoniaku, bez nežádoucí vůně
- 100% krytí
- intenzivní  péče, ultrazářivý lesk
- bohatá barva od kořínků po konečky

 

 TECHNOLOGIE ODS2 (Oil Delivery System) + PROTEIN

 

Co to znamená?

 

ODS2 (Oil Delivery System) je přelomový pečující systém bez obsahu amoniaku, který revolučně mění pohled na péči o vlasy a otevírá nový způsob, jakým jsou do vlasu doručovány aktivní složky.

 

1. OBALÍ

 

Směs barviv, oleje a proteinových extraktů (aminokyseliny Proline a Threonine) obalí vlasové vlákno.

 

2. PRONIKNE

 

Díky ODS2 (Oil Delivery System) proniknou BARVIVA a PROTEINOVÉ EXTRAKTY až do jádra vlasu, OLEJ zůstává na povrchu vlasového vlákna, které tak uhlazuje a uzavírá. Zároveň udržuje BARVIVA a PROTEINOVÉ EXTRAKTY uvnitř vlasu.

 

3. POSÍLÍ

 

Po použití barev CHROMATICS je vlasové vlákno 2x posílenější než nebarvený vlas a získá multidimenzionální barevnou hloubku.

 

REDKEN COLOR SHADES EQ GLOSS, CREAM

Vyrovnávací barva, která se chová jako péče

Shades EQ jedinečná technologie s kyselým pH, tónovací, bez amoniaku zajišťuje jemné působení.Intenzivně o vlasy pečuje a dodává jim lesk.

Dostupné ve 2 variantách, Shades EQ Cream a Shades EQ Gloss.

 


K dispozici v široké škále odstínů spolu s Crystal Clear. Shades EQ Gloss kryje bílé vlasy až z 50%.

Shades EQ “Barva, která se chová jako péče.”Shades EQ je barva bez amoniaku s dlouhotrvajícím účinkem a velmi snadnou aplikací. Dlouhotrvající barviva vytvářejí zářivé barvy, které se postupně vymývají. Jemné nezesvětlující složení bez amoniaku zaručuje nepřekonatelný lesk a kvalitu vlasů. Pšeničné aminokyseliny pomáhají udržet vláhu a ochraňovat kvalitu vlasů. Shades EQ lze používat mnoha způsoby, můžeme vytvořit celou řadu služeb: tónování,oživení barvy,oprava barvy,lesk.

 

REDKEN FOR MEN BREWS COLOR CAMO

NOVÉ BREWS COLOR CAMO – 5/10 minutová kamufláž šedin

Návrat v čase během pouhých 5 minut.Technologie permanentní barvy bez amoniaku. Přirozeně zakrývající šediny. Působí během pouhých 5 minut. Určená výhradně pro muže. Obsahuje proteiny a pečující složky pro posilnění a lesk vlasů. 4 přirozeně vypadající odstíny v přírodních a popelavých tónech. Redken for Men Color Camo je 5 až 10 minutová služba tónování šedin pro pány.

Tímto produktem se dají tónovat nejen vlasy, ale i obočí a vousy.

Šediny jsou kamuflované, přirozeně překryté, barva bledne bez nepřirozených zlatých či červených tónů. Olej z merlíku a na proteiny bohaté složení pomáhá posilovat vlasy a dodává zdravý lesk. Pět odstínů v kategoriích natural a popelavá pro všechny výšky tónu (vlasy s 50% šedých vlasů či méně) zajišťuje jemné, snadno udržitelné výsledky bez zesvětlení.  

 

 

REDKEN CHEMISTRY SYSTEM

Řešení přichází v podobě REDKEN Chemistry, který představuje základní pilíř péče o vlasy. Jedná se o dvou až čtyř stupňový proces intenzivní péče, který je přizpůsoben potřebám vlasů každého klienta. Je tvořen výjimečnou sadou preparátů, jež vyrovnávají přirozenou úroveň pH a zároveň intenzivně pečují o vlasy s viditelným efektem. Tato exkluzivní služba je dostupná výhradně v exkluzivním salonu REDKEN.

Služba obsahuje aplikaci kúry REDKEN Shot, která dodává do vlasu chybějící složky. Ať už se jedná o proteiny či vyživující složky, REDKEN Shot dodává vlasu to, co nejvíce potřebuje. Na Shot Phase navazuje aplikace Shot Phix. Tento fixační sprej obsahuje exkluzivní Interbond Conditioning System, který ve vlasu uzamyká specializované složky obsažené v Shot Phase. Zároveň vyrovnává přirozenou hladinu pH a pomáhá utěsnit kutikulu, čímž zanechává vlasy v té nejzdravější a nejkompaktnější možné podobě.

 
None